You Fragmanı, Konusu ve Yorumu

Netflix tarafından pilot bölümü çekilen You dizisi, kütüphane müdürünün bir kıza aşık olması ve onu kendine aşık etmesini anlatıyor.

You Konusu

You konusu, kütüphane müdür olan bir gencin kütüphaneye gelen bir kıza aşık olması ve onun hayatına girmek adına ilmek ilmek plan yapmasını ve onun hayatına engel olan kişileri ortadan kaldırmasın(öldürmesi) ele alıyor.

You Fragmanı

You fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

You Yorumu

You dizisi pilot bölümünü izledim ve bayıldım. Fragmanını izlememiştim her zamanki gibi diğer bölümlerde çekilmiş anladığım kadarıyla. En kısa sürede diğer bölümlerde çıksa izlerim yani. Bu yazıyı cuma akşamı yazdığım için ve yapılacak en güzel aktivitelerimden biri olurdu. Adamın zekası, yapması gerekenleri düşünmesi ve o seslendirme bile beni etkiledi açıkcası. Kız güzel allah için fakat oğlanda zeki ve yakışıklı. Güzel bir çift olurdu tabi kızın çevresi kötü olmasa. Çocuk da kızdan hoşlandığı için çevresini temizliyor evet yukarıda yazmıştım. Fragman izlemenin güzel bir tarafını söyleyeyim size ben bu çocuğun bir katil olduğunu düşünmemiştim zaten de bilmiyordum son sahnede onu göstermiş olmaları beni ters köşe yaptı bu da ayrı hoşuma gitti.

Bence yeni sezon çıkar mı bilmem ama diğer bölümleri izledikten sonra daha net söyleyebilirim.

Son bölümlere doğru gerçekten saçmaladığını düşünüyorum bu satıları yazarken. 2. sezon onayını almış dizi fakat izler miyim emin değilim sadece son olarak düşündüğünüz gibi gitmedi 1. sezon..

You 2. sezon Fragmanı aşağıda paylaşıyorum. 26 Aralıkta vizyona girecekmiş bekliyoruz sabırsızlıkla.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*