Vikings Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Katheryn Winnick, Gustaf Skarsgård, Alexander Ludwig, Travis Fimmel, Georgia Hirs,Clive Standen, Jordan Patrick Smith başrolleri aldığı Vikings yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Vikings Konusu

Vikings konusu; Fransa ve Britanya kadar savaşmış cesur Viking savaşçısı Ragnar Lothbrok ve oğlu Bjorn’un hayat hikayesini anlatıyor. Bunu sadece savaşlarla değil aynı zamanda viking kültürünü de bizlere gösteriyor. RagnarLothbrok denizlerie aşarak tabi inandıkları Tanrı ve kardeşi Rollo ile birçok farklı bölgelere seferlere çıkıyor. Ragnar’ın ünlü olmasının en büyük sebeplerinden biri de bu seferlere çıkan ilk Viking olması.

Yeni Dizi: Future Sex Konusu

 

Vikings Fragmanı

Vikings fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Vikings Yorumu

Vikings dizisinin 5. sezonunu izliyoruz şuanda eski bölümlerini özlüyor muyum evet özlüyorum. Spoiler vermek istemiyorum eğer hiç izlemediyseniz alttaki cümleleri okumayın yada okuyun siz bilirsiniz. 🙂 Ragnar’ın olmayışı, Rollo’nun başka bir yerde olması ve Floki’nin çok farklı kafada olması diziyi etkilemedi değil tabi şunu da bekleyemeyiz 5. sezon olmuş hala bunlar durursa arka sokakları gibi olur 🙂 Yeni gelen karakterlerin birazcık daha etkili olursa sanki daha güzel olacak gibi. Bu arada büyük savaşlar olacak çünkü Kemiksiz Ivar Kattegat’ı ele geçirdikten sonra Lagertha ve oğlu yanındakilerle birlikte kaçmak zorunda kaldı. Ulan bende onu anlamıyorum ki bu başka bir konu daha deminkiyle bağdaştırmayın lütfen. En korkusuz savaşcılar sizde gitsenize başka yerleri fethetmeye ne diye Ragnar’ın yerini alma hevesiniz var hepinizin anlamadım ki. Neyse izleyenlerden yorumlarını bekliyorum 🙂

5. sezon 13. bölüm yayınlandı 11-12-13. bölüm son kısmı hariç uykumu getirecek cinstendi fakat fragmandan izlediğim kadarıyla 14. bölüm baya dövüşlü olacak. Lagnar’ı arıyoruz gerçekten..

Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*