Timeless Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Abigail Spencer,Matt Lanter, Malcolm Barrett, Paterson Joseph, Sakina Jaffrey başrolleri aldığı Timeless yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Timeless Konusu

Timeless konusu, geçmiş dünyaya giden bir araç yapan şirkete bu aracı sahip olmak isteyen kişiler tarafından eski dünyaya gidip Amerikan tarihini değiştirmesini ele alıyor. Dizi de bölümler olarak; * Abraham Lincoln suikastı, * Atomik Şehir, * Varlar Kalesi’nde Parti, Alamo Muharebesi, Watergate Kaseti, Mahsur Kaldık, Uzay Yarışı, Benedic Arnolt Yakalanması, Dünya Fuarı, Jesse James’in Öldürülmesi 1980’ler Kayıp Nesiller Bir Numaralı Halk Düşmanı Kızıl Tehlike

Yeni Dizi: Midnight Texas Dizi Konusu,

Timeless Fragmanı

Timeless fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Timeless Yorumu

2017 yılında çıkmış dram, aksiyon ve macera türünde bir yabancı dizi olarak ön plana çıkan Timeless , yabancı dizisi yeni izlediğim bir dizi geç kalmışım yani. 13 bölümlük bir Timeless dizisi 43 dakikalık bölümleden oluşuyor. Amerikan tarihiyle ilginiz varsa sizin hoşuna gidebilir fakat benim için 3-4 bölümden sonra artık gitmiyor izleyebileceğim başka diziler var diyorum kendime. Bence daha deminde söyledim eğer Amerikan tarihi hakkında bilgi edinmek gibi bir amacınız yoksa bence o kadar da izlenebilecek bir yabancı dizi değil.

Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*