Those Who Kill Fragmanı, Konusu ve Yorumu

Chloë Sevigny, Christian Keiber başrolleri aldığı Those Who Kill yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Those Who Kill Konusu

2011 senesinde Danimarka televizyonu TV2 yayınlanan Those Who Kill dizisi Amerika uyarlaması bu. Thone who kill Kopenhag Polis Teşkilatı’nda seri cinayetler karşısında uzman bir polisin ve ona yardım edecek bir üniversite öğretim görevlisinin sürecini anlatıyor.

Those Who Kill Fragmanı

Those Who Kill fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Those Who Kill Yorumu

Those Who Kill yorumum ilk bölümünü izlemiş biri olarak gayet aksiyon dolu ve sürükleyici olduğunu söyleyebilirim. 10 bölümden oluşan bir dizi fakat her bir bölümde farklı seri katillerin olduğunu anlaşılıyor çünkü bölüm sonları temiz bitiyor. Hem polisin hem de üniversitesi görevlisinin geçmişlerinde yaşadıkları farklı konuların da işleniyor olması ve kadının polis olmasa belki bir seri katil olabilecek seviyede olduğunun bana hissi geçmiş olması galiba daha da sevdirdi. 2014 yılından beri yayında bu dizi bu arada ben nasıl kaçırdım bilmiyorum 🙁

İlk bölüm farklıymış sonrasında daha farklı olaylar ele alınıyor. Gerçekten izleyebileceğiniz Gizem-Suç-Polisiye yabancı dizisi.

Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*