The Way Back Film Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Ben Affleck, Janina Gavankar ve Hayes MacArthur’un rol aldığı The Way Back filmi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

The Way Back Film Konusu

The Way Back film konusu; Jack Cunningham (Ben Affleck) bir zamanlar vaatlerle dolu bir ömre sahipti. Lisede, tam bir üniversite bursuyla basketbol fenomeniydi, aniden bilinmeyen nedenlerle oyundan uzaklaştı ve geleceğini kaybetti. Şimdi yıllar sonra, Jack çöküyor, açıklanamayan bir kayıpla tetikleniyor ve alkolizminde evliliğine ve daha iyi bir yaşam için herhangi bir umuduna mal olan boğuluyor. Zafer günlerinden bu yana düşmüş olan karşılaşma ekibinde basketbol takımına koçluk yapması istendiğinde, kendisinden daha fazla kimseyi şaşırtmadan, isteksizce kabul eder. Çocuklar takım olarak bir araya gelip kazanmaya başladığında, Jack sonunda onu raydan çıkaran şeytanlarla yüzleşmek için bir neden bulabilirdi. Fakat bu boşluğu doldurmak, geçmişinin derin yaralarını iyileştirmek ve onu kurtarmaya götürmek için yeterli olacak mı?  

Yeni Film: Jumanji : The Next Level Film Konusu

The Way Back Film Fragmanı

The Way Back film fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

The Way Back Film Yorumu

Bu film neredeyse alkolizmle mücadelesi üzerine açılmış gibi görünüyor.

The Way Back filmi 2020’de vizyona girecek.

Akademi Ödülü sahibi Ben Affleck (“Argo” “Muhasebeci”) Gavin O’Connor’ın (“Muhasebeci” “Savaşçı”) yönettiği “The Way Back” de.
Gordon Gray, Jennifer Todd, Gavin O’Connor ve Ravi Mehta, Brad Ingelsby tarafından yazılan bir senaryodan filmi çekti.

Robert J. Dohrmann, Brad Ingelsby, Kevin McCormick, Mark Ciardi, Aaron L. Gilbert, Jason Cloth, Kaitlyn Taafe Cronholm ve Madison Ainley baş yapımcı olarak görev yaptı.


Film ayrıca Al Madrigal (“Gece Okulu”), Michaela Watkins (TV’nin “Casual”) ve Janina Gavankar’ın (TV’nin “True Blood”) filmini çekiyor.


O’Connor’ın sahne arkasındaki yaratıcı ekibi arasında fotoğraf yönetmeni Eduard Grau, yapım tasarımcısı Keith P. Cunningham, editör David Rosenbloom ve kostüm tasarımcısı Cindy Evans yer aldı. Müzik besteci Rob Simonsen’e aittir.


 Warner Bros. Pictures, BRON Creative ile birlikte, Jennifer Todd Resimleri / Mayhem Resimleri / Film Kabilesi Prodüksiyonu, Gavin OConnor Film, “The Way Back” adlı filmi sunuyor. 2020 yılında piyasaya sürüldü.

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*