The Vampire Diaries Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Paul Wesley,Nina Dobrev,Ian Somerhalder, Candice King, Michael Trevino başrollerini oynadığı The Vampire Diaries yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

The Vampire Diaries Dizi Konusu

New York Times’ın en çok satan kitaplardan uyarlanan gençlik dizisi olarak ön plana çıkan ve The Vampire Diaries(Vampir Günlükleri) dizi konusu Vampir kardeşler olan Stefan ve Damon’un Elena adındaki büyücü ile tanışması ve sonrasında gerçekleşen farklı hikayeleri konu alıyor.

Yeni Dizi: Rebellion Dizi Konusu

The Vampire Diaries Dizi Fragmanı

The Vampire Diaries yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

The Vampire Diaries Dizi Yorumu

The Vampire Diaries dizi yorumum 3. sezondan sonra beni sarmadı 8. sezonlık bir dizi her bir dizi 20 – 22 bölüm arasında. Valla Legacies dizi konusu kısmında anlattığım karakterler ilk önce bu dizide oynadılar.

The Vampire Diaries dizisinin 1. sezon ve 2. sezon gerçekten çok güzeldi büyücülerin karakterler, vampirlerin karakterleri baya iyiydi. Belirli bir süre izledikten sonra ara vermiştim geri izleyeyim dedim kaldığım yerden pek sarmadı. 2009’da başlayan dizi bir de sanki hep aynı şey etrafında dönmeye başladı gibi geliyor.

Çok vaktiniz varsa ve çok işsizseniz, bu tarz şeyleri bunalımdayım izliyeyim diyorsanız 8. sezon sonuna kadar izleyin fakat benim tavsiyem 3. sezon bitirdikten sonra yeter sanki. The vampire diaries hayranlarını yorumlara bekliyorum 🙂

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*