The Truth About the Harry Quebert Affair Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Patrick Dempsey, Damon Wayans Jr ve Virginia Madsen başrollarini oynadığı The Truth About the Harry Quebert Affair yabancı mini dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

The Truth About the Harry Quebert Affair

Akıl hocası Harry Quebert (Dempsey) olan genç bir yazar ilham bulmak için ziyaretine gittiği akıl hocasının cinayetle suçlandığını öğrenir. Üstelik bu cinayet suçlaması Harry’nin uzun zaman önce kaybolan kız (Nola Kellergan ) ile ilgilidir. Ne olduğunu anlayamayan genç yazar bir anda kendini cinayet soruşturmasının ortasında bulur.

Yeni Dizi:  Runaways Dizi Konusu

The Truth About the Harry Quebert Affair

The Truth About the Harry Quebert Affair yabancı mini dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmandan da anlayacağınız gibi dram ve suç örgüsü yönetmen Jean-Jacques Annaud tarafından başarılı bir şekilde işlemiştir.

The Truth About the Harry Quebert Affair Dizi Yorumu

Dizi Joël DİCKER’in aynı isimli romanından esinlenilerek yapılmış ve dizinin pilot bölüm senaryosunu Lyn Greene ve Richard Levin yazmış. Bu yüzden senaryo kurgusu ve akıcılığı kendini hissettiriyor.

2018 yılında izlediğim  the haunting of hill house dizisinden sonraki en iyi dizi diyebilirim. Bölümleri izledikçe meraklanıyorum ve Joël DİCKER romanı hakkında da araştırma yaptım spoiler etkisi olur diye paylaşmıyorum ama güzel gelişmeler bizi bekliyor. Ayrıca dizinin ilk bölümünde çalan Casta Diva aryası ilk defa dinlememe rağmen beni benden aldı ve sahneyi daha dikkat çekici hale getirmiş.

Dizi hakkında genel olarak konuşmak gerekirse drama iyi işlenmiş ve gizemlerle dolu bir dizi. Tek dileğim 2. Sezon onay alır ve devam eder umarım.

Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*