The Passage Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Mark-Paul Gosselaar, Henry Ian Cusick, Emmanuelle Chriqui, Brianne Howey, Caroline Chikezie, Vincent Piazza başrollerini oynadığı The Passage yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

The Passage Dizi Konusu

The Passage dizi konusu; Askeri projesi olan NOAH sonucunda ters gitmesi sonucu vampirleşen dünyanın nasıl geldiğini konu alıyor. Bu felaket’i engelleme için bazıları öne çıkması gerekiyor!

Yeni Dizi: The Good Doctor Dizi Konusu

The Passage Dizi Fragmanı

The Passage yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

The Passage Dizi Yorumu

The Passage dizi yorumu için 1. ve 2. bölümü izleyen biri olarak sadece fırtına öncesi sessizliği andırıyormuş hissini sunuyor bana. Bir şeyler bekliyorum ama gelmeyecek diye de korkuyorum. Karakterler filan baya iyi bakalım nasıl devam edecek.

1. sezon 4. bölümü izledim az önce ve işler kızışmaya başladı daha yeni yeni. Bu bölümler öncesi birazcık sıkılma ihtimaliniz var. Diğer vampir dizilerinden biraz farklı sanki farklı türde iletişimleri var vs.

The Passage’nin 6. bölümünü izledim galiba başlıyor başlamakta olan! 7. bölüm izlendi ve hala başlamadı başlayacak olan şey. 8. bölümde de herhangi bir aksiyon almazlarsa bırakacağım diziyi.

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*