The Paper Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Branka Katić, Trpimir Jurkic, Aleksandar Cvetković başrollarini oynadığı The Paper dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

The Paper Dizi Konusu

The paper dizi konusu; Bir inşaat şirketinin patronu, zor durumda kalan bir gazete şirketini satın alır ve bu şirketi kendi çıkarları doğrultusunda manipüle eden yazılar yayınlatmaktadır. Bu süreçte geçen olaylar anlatılmaktadır.

Yeni Dizi: Sick Note Dizi Konusu

The Paper Fragmanı

The Paper yabancı dizisinin fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragman oldukça ilgi çekici ve patronun neler yapabileceği konusunda sinyaller vermektedir.

The Paper Dizi Yorumu

Branka Katić, Trpimir Jurkic ve Aleksandar Cvetković başrollerde oldukça başarılı olduklarını söylesem abartmış olmam sanırım. Diziyi izlene bilir kılan etkenlerden birisi de bu oyuncular. Genel olarak dizi drama konusunda başarılı ve devamını geleceğini düşünüyorum. Patronun çıkarları için neler yapabileceğini, karşı çıkarları nasıl yıldırmaya çalıştığının anlatıldığı biz dizi.

Gereksiz diyaloglar yok denecek kadar az. Sıkıcı gibi gelebilir ilk izlediğinizde ama ne olduğunu anlamadan bölümü bitirmiş oluyorsunuz. Kendi tarzında bi sürükleyicilik söz konusu.

Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

3 yorum

    • Dizi , Hırvat TV kanalı HRT prodüksiyonu olarak çekildi . Dizinin nerde çekildiği aslında gizlenmemiş . Biraz dikkatle izlersen ve araştırma yaparsan şehri bulabilirsin . Ben yazayım senin için. Hırvatistan’ın sahil şehri Rijeka, diziye ev sahipliği yapıyor.
      Dizi , olağanüstü güzel ve başarılı . Medya , iş dünyası ve siyaset ilişkilerinin kirliliğinde tutunmaya ve gerçeği ifşa etmeye çalışanlara bir evrensel selam mesajı.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*