The Outpost Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Imogen Waterhouse, Jake Stormoen, Jessica Green başrollerin aldığı The Outpost yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

The Outpost Dizi Konusu

The Outpost dizi konusu; Blackbloo ırkından tek kalan Talon’un ailesini öldürenleri bulmak için çıktığı macerayı ve güçlerini keşfetmesini konu alıyor.

Yeni Dizi: Star Trek: Picard Dizi Konusu

The Outpost Dizi Fragmanı

The Outpost yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

The Outpost Dizi Yorumu

The outpost dizisi için yorumum çokça bayılarak izlediğimi söyleyemeyeceğim fakat vaktiniz varsa izleyebilirsiniz. Başrolde ki kadının oyunculuğu benim hoşuma gitti 2. sezon fragmanını izlediğimde daha da güzel olduğu görülüyor fakat ben daha 1. sezon 4. bölümdeyim.

Sürekli olarak bir diziyi izleyemiyorum artık farklı farklı dizilerin farklı bölümlerini izlemediğimde yoruluyorum:) İlerleyen süreçte The outpost dizisi için yorumum ne olur bilemem fakat şimdilik zamanınız çok varsa izleyin derim..

1. sezon sonuna doğru daha iyi olduğunu söyleyebilirim. 2 sezon 2 bölüm yayınlandı daha onuda izledim gittikçe daha güzel olacağa benziyor.

5. bölüm yayınland 2. sezon’un beni biraz sıkmaya başladı şöyle ki gereksiz bölümler oluyormuş gibi hissettiriyor ve bana izlenirliğini düşündürtüyor. Tabi şöyle de bir şey var bu bölümden sonra olaylar birazcık daha değişecek gibi fakat beni bu değişim bile o kadar cezbetmiyor büyük ihtimal devamını getirmeyeceğim.

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*