The Originals Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Charles Michael Davis, Joseph Morgan, Riley Voelkel, Nathan Parsons, Daniel Gillies,Phoebe Tonkin,Danielle Campbell başrolleri aldığı The Originals yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

The Originals Dizi Konusu

The originals dizisinin konusu ilk vampir ailesinin birbirlerine bağlı kalacaklarına dair söz vermesi ve sonrasında birbirinin arkasından bıçaklaması, trajik olaylar ve güç edinme üzerine konuları ele alır. Mikaelson ailesi, Klaus Mikaelson’un Kurt Adam ve Vampir Melezi olmasıyla birlikte güç savaşları başlıyor elbette fakat dizi New Orleans’a giden Mikaelson’un büyücüler ve vampirlere karşı üstünlüğü ele almasıyla devam ediyor yani anlayacağız baya uzun bir yabancı dizi The Originals.

Yeni Dizi: Bad Blood Dizi Konusu

The Originals Dizi Fragmanı

The Originals yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

The Originals Dizi Yorumu

2013 yılında çıkan The Originals yabancı dizisi The Vampire Diaries yabancı dizisinin bir değişik türü olarak düşünebilirsiniz bence. The Vampire Diaries dizisinden çıkan oyuncular üzerinden hazırlanmış. 5 sezondan oluşan ilk 3 sezon 22 diğer 2 sezon 13 bölümden oluşuyor. Tipik Vampilerin kendi aralarında savaşmalarını ele alıyor sonrasında Büyücüler işin içine giriyor ve en sonunda kurt adamlarsın olmuyor tabi 🙂 Biraz pembe diziye gidiyor bölümler ilerledikçe bu arada. The Vampire Diaries izlediyseniz eğer çok boş bir vaktiniz yoksa bence bunu izlemenize gerek yok. Bu arada The Originals dizisinde Klaus Mikaelson ve Kurt Kadın Hayley’in çocukları olan Legacies’ın dizisi de çıktı. Okumak için: Legacies Konusu

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

3 yorum

  1. The Vampire Diaries yabandı dizisini izlemedim önce izledim The Originals yabancı dizisini ve baya hoşuma gitti sonuna kadar izledikten sonra ilk söylediğim diziyi izledim size de öyle yapmanızı tavsiye ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*