The Mandalorian Official Sneak Peek Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Başrolde Pedro Pascal’ın oynadığı The Mandalorian Official Sneak Peek yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

The Mandalorian Official Sneak Peek Dizi Konusu

The Mandalorian Official Sneak Peek dizi konusu; Star Wars yapımları Disney tarafından geliştirilmeye başlandığından beri kimi hayranları üzen kimilerini ise sevindiren bir Yıldız Savaşları yağmuruna tutulduğumuz kesin. İşte o yağmurun belki de en dikkat çekici damlalarından birisi olan The Mandalorian dizisi nihayet tanıtıldı. Mandalore gezegeninin halkı Mandalorian’lara konuk olacağımız ve Disney’in yeni platformu Disney+ için geliştirilen yapımdan ilk fragman geldi.

Yeni Dizi: Dublin Murders Konusu

The Mandalorian Official Sneak Peek Dizi Fragmanı

The Mandalorian Official Sneak Peek yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

The Mandalorian Official Sneak Peek Dizi Yorumu

Yaratıcı koltuğunda pek çok Disney ve Marvel yapımından hatırlayacağımız Jon Favreau’nun oturduğu dizinin başrolünde aşrolünü Game of Thrones ve Narcos’tan hatırlayacağımız Pedro Pascal var. Ayrıca Breaking Bad’ten Giancarlo Esposito, Deadpool’dan Gina Carano ve Rocky’den Carl Weathers gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alanlar arasında.
Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*