The Man Without Gravity Film Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Elio Germano (Oscar), Michela Cescon (Natalia) başrollerini aldığı The Man Without Gravity filmi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

The Man Without Gravity Film Konusu

The Man Without Gravity film konusu; 190’dan fazla ülkede 151 milyondan fazla ücretli aboneye ev sahipliği yapan Netflix, kütüphanesini doldurmaya devam ediyor. ABD’li dijital yayın platformunun kullanıcılara sunacağı yeni orijinal filmi, “The Man Without Gravity” ya da Türkçe ismiyle “Yer Çekimsiz Adam” olacak. İtalyan sinemacı Marco Bonfanti tarafından yazılıp yönetilen film, fırtınalı bir gecede, küçük bir kasabanın hastanesinde doğan ve yer çekimine meydan okuyan Oscar adındaki bir bebeğin hikayesini anlatıyor. Yıllarca dünyanın meraklı gözlerinden saklanan Oscar, bir gün ortaya çıkar ve gezegenin en popüler insanı haline dönüşür. İtalya, Belçika ve Fransa ortak yapımı olan “Yer Çekimsiz Adam”, yalnızca 4 milyon euro bütçeyle çekildi. Bugün itibarıyla ilk fragmanı yayınlanan film, konusu itibarıyla Netflix’in en ilginç orijinal içeriklerinden bir tanesi olmaya aday.

Yeni Film: Lady and the Tramp Film Konusu

The Man Without Gravity Film Fragmanı

The Man Without Gravity film fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

The Man Without Gravity Film Yorumu

Yer çekimine meydan okuyan bir oğlan, izole geçen çocukluğunun ardından sıra dışı bir adama ve insan sıcaklığına hasret duyan uluslararası bir ünlüye dönüşür. The Man Without Gravity filmi 1 Kasım 2019’da vizyona girmiştir.
Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*