The Good Doctor Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Freddie Highmore, Paige Spara, Nicholas Gonzalez,Antonia Thomas, Fiona Gubelmann, Christina Chang,Richard Schiff, Tamlyn Tomita başrollerini oynadığı The Good Doctor yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

The Good Doctor Dizi Konusu

ABD’de bulunan saygın hastanelerin birinde otizm sendromu bulunan bir kişinin doktor atanması sonucunda farklı hayat hikayelerini anlatıyor.

Yeni Dizi: Bull Dizi Konusu

The Good Doctor Dizi Fragmanı

The Good Doctor yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

The Good Doctor Dizi Yorumu

The Good Doctor dizisi yorumum sorunun ne olduğu değil onunla nasıl başa çıktığın ve neler yaptığındır hissi uyandırıyor bende. Belirli bölümlerinde sıkabiliyor ki bir kaç bölüm oldu o şekilde fakat genel olarak aksiyonu bol konuları bulunduğunu söylemem gerek.

2 sezon 14. bölümü izlemiş biri olarak çokta izlenesi bir bölüm değildi en azından bana izledikten sonra verdiği hissiyet bu şekilde. O sarışın kız’ı seviyorum aksiyon katıyor sanki diziye. 16. bölümü izledim ve Dr. Murpy Shaun bir karar vermesi gerekecek gibi. Cerrah mı olacak Pataloji uzmanı mı bakalım hangisini seçecek.

3. sezon 1. bölüm yayınlandı ve izlemeye değer nadir dizilerden biri. Türkiye’de yayınlanan Mucize Doktor dizisi The Good Doctor dizisinden esinlendiği açık bir şekilde görünüyor.

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*