The Gifted Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Emma Dumont, Garret Dillahunn, Sean Teale, Stephen Moyer, Blair Redford, Jamie Chung başrolleri aldığı The Gifted yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

The Gifted Konusu

Çocuklarında mutant gücü olduğunu öğrenen bir ailenin değişen hayatının yanı sıra mutantların çektikleri ve onları bir arada toplamak, korumak, insan ırkına karşı üstünlük sağlamak veya demokrasi sağlamak adına yaşadıkları olayları anlatıyor.

Yeni  Dizi: Mrs. Wilson Konusu

 

The Gifted Fragmanı

The Gifted fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

The Gifted Yorumu

X-Men filmlerinden aşina olduğumuz bir tür yabancı dizi. Ben X-Men filmlerine bayılan biri olarak the gifted yabancı dizisini de seviyorum 2. sezonu yayınlandı ve baya bir bölüm oldu. Neden daha önce yazmadım bilmiyorum fakat X-Men filmlerini seviyorsanız bu dizi kesinlikli size göre. Özellikle farklı güçlerin gösteriliyor olması ve neler varmış be dedirtiyor bana. Tabi hangi güç bende olsun onda biraz kararsızım 🙂

İç konsey gerçekten çok fena ve farklı bir oluşumun çıkması ayrı bir tad kattı diziye. 2. sezon’un 10 bölümünü izledim biraz önce gerçekten severek, zevk aldığım nadir dizilerden.

2. sezonun 12. bölümünü de bitirmiş biri olarak gayet güzel gidiyor ya. Zevkle izleyebilirsiniz..

2.sezon 14. bölüm biraz aksiyon sahneleri gördürttürdü bize çok şükür:) Sonu hüzünlü bitiyor o baya üzdü tabi.

2. sezon 15. bölüm hani savaş olucak hazırlıklı olun gibi bişeydi. Dönüşleri olması güzel oldu tabi söylemeyeyim. 16. bölümde sezon finali yaptılar. Sonu biraz hüzünlü bitti fakat devam etmeyecek gibi görünüyor..

Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*