The Crown 3. Sezon Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Olivia Colman (Kraliçe II. Elizabeth), Helena Bonham Carter (Prenses Margaret), Tobias Menzies (Prens Philip), Josh O’Connor (Prens Charles), Erin Doherty (Prenses Anne), oynadığı The Crown 3.Sezon yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

The Crown 3.Sezon Dizi Konusu

The Crown 3.Sezon dizi konusu; Kraliçe II. Elizabeth (Olivia Colman) Britanya’nın geçirdiği hızlı değişimle baş etmeye çalışırken, kraliyet ailesi ise monarşinin gerekleri, parçalanan kişisel hayatları ve kendi istekleri arasında bocalamaya devam ediyor. The Crown’un 3. Sezonu 17 Kasım’da yayında.

Yeni Dizi: Limetown Dizi Konusu

The Crown 3.Sezon Dizi Fragmanı

The Crown 3.Sezon yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

The Crown 3.Sezon Dizi Yorumu

Kraliçe II. Elizabeth’in tahttaki ilk yıllarını derinlemesine inceleyen Netflix orijinal dizisi The Crown, ilk iki sezonunda Claire Foy‘un etkileyici performansıyla çok konuşulmuş, kazandığı Altın Küre ve Emmy ödülleriyle başarısına başarı katmıştı. Dizi dünyasına bomba gibi dönmeye hazırlanan The Crown’ın 3. sezonu, izleyiciyi 1963 yılına davet edecek ve The Beatles’ın yükselişi ve İngiltere futbol takımının 1966 yılında Dünya Kupası’nı kazanması gibi önemli olayları kapsayacak. Kraliçe II. Elizabeth, Britanya’nın geçirdiği hızlı değişimle baş etmeye çalışırken; Kraliyet ailesi ise monarşinin gerekleri, parçalanan kişisel hayatları ve kendi istekleri arasında bocalamaya devam ediyor.
Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*