The Confession Killer Belgesel dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

The Confession Killer Belgesel dizi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

The Confession Killer Belgesel dizi Konusu

The Confession Killer Belgesel dizi konusu; The Confession Killer. Suç Temalı Diziler. Cinayetten yargılanan Henry Lee Lucas adlı bir serseri, yüzlerce cinayeti daha itiraf eder. Bu belgesel dizi, onun itiraflarının ardındaki gerçeği inceliyor.

Yeni Film: V Wars dizi Konusu

The Confession Killer Belgesel dizi Fragmanı

The Confession Killer Belgesel dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

The Confession Killer Belgesel dizi Yorumu

80’lerin başında 600 cinayeti itiraf eden seri katil olan Henry Lee Lucas’ın rezil mirasını araştırdı. İtirafları birçok aileye ve çözülemeyen davalara kapanmasına rağmen, İtiraf Katili, dava hakkındaki şüpheli gerçeklere ve Lucas’ın iddialarının nasıl bir kaç delik olabileceğine değinecek. Netflix’e göre, “Lucas’ı suç mahallerine bağlayan hiçbir doğrudan kanıt olmasa bile, yetkilileri, her saldırının acımasız ayrıntılarını göstererek kurbanların portrelerini çizme kabiliyetiyle susturdu.” Bir zamanlar Amerika’nın en üretken seri katili olarak adlandırılan adam, gerçekten de kusurlu bir adalet sisteminde dolaşmış karmaşık bir figür olabilirdi. The Confession Killer Belgesel dizisi 6 Aralıkta 2019’da yayına girecek.
Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*