The Chilling Adventures of Sabrina Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis, Michelle Gomez, Miranda Otto, Richard Coyle,Tati Gabrielle başrolleri aldığı The Chilling Adventures of Sabrina yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

The Chilling Adventures of Sabrina Dizi Konusu

Sabrina Spellman üzerini kurgulanan dizi The Chilling Adventures of Sabrina konusu yarı cadı yarı insan Sabrina’nın kendisini ve arkadaşlarını tehtid eden şeytani güçlere karşı korunmasını aynı zamanada aile/arkadaşlarını da korumasını ele alıyor.

Yeni Dizi: Grimm Dizi Konusu

The Chilling Adventures of Sabrina Dizi Fragmanı

The Chilling Adventures of Sabrina yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Chilling Adventures of Sabrina 2. Sezon fragmanı yayınlandı. 2. sezon fragmanı için aşağıdaki yorum kısmına not bıraktım.

The Chilling Adventures of Sabrina Dizi Yorumu

Ah tanrım Sabrina Spellman sen nasıl bir varlıksın da bütün cadı avcılarının bu zaman kadar gelen ritüellerini bozabiliyorsunuz sen süpersin falan filan işte.

Ya arkadaş bu kız daha büyü yapamıyor, diğerlerinin alayı büyüden büyüye koşarken bu kız sadece aklını kullanarak bu kadar şey yapabiliyorsa dünyayı bu yönetsin gerçekten hayır bu kız sayesinde şeytan diye bişey de kalmayacak : )))))) Çok güldüm bunu yazarken.

Bana komik geldi açık söylemek gerekirse fakat izlettiriyor kendini ne yalan söyliyeyim. 11. bölüm sürüyor bu arada..

Sabrina’nın 2. sezon fragmanı yayınlandı yukarıda bu fragmanı izlemiş olmanız gerek. Fragmana bakıldığında sabrina’nın karanlık güç hazzını almış olması baya enteresan ve cici kızımızı bu şekilde göstermeleride hoşuma gitti 🙂 Şeytan’la da karşılaşıyor ve bize de gösteriyorlar.. Güzele benziyor 2. sezon 1.sezon’a göre daha izlenebilir olacak gibi.

3. Kısım 24 Ocak’ta devam edecek yeni bir fragman yayınlanmış görünüyor.

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*