Teen Wolf Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Tyler Posey,Holland, Dylan O’Brien Roden,Shelley Hennig ,Dylan Sprayberry,Tyler Hoechlin,Crystal Reed başrolleri aldığı Teen Wolf yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Teen Wolf Dizi Konusu

Michael J. Fox tarafından 1985 yılında çekilen film olan Teen Wolf’un yabancı dizi olarak çekilmiş versiyonu. Kurt Adamların rol aldığı dizide fantastik gençli dizisi olması ve müzikleriyle ön plana çıkmış oluyor. Hep vampirlerin hayatlarını konu alan diziler görmüştük Teen Wolf ise kurt adamların yaşamlarını anlatıyor. Dönüşümlerini, zorluklarını, gençlik çağlarında yaşadıkları gibi. Burada önemli kısım ise bunu böyle ayrı ayrı değilde belirli bir bölgede yapıyor ve kurt adamların lise adı altında dönüyor. Tabi sadece kurt adam yok enteresan değişik karakterlerde var. Elbette tabi kurt adamların avcıları da..

Yeni Dizi: The Originals Dizi Konusu

Teen Wolf Dizi Fragmanı

Teen Wolf yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Teen Wolf Dizi Yorumu

Teen Wolf 6 sezondan oluşan 12 bölümle 24 bölümlük sezonları bulunan bir kurt adam yabancı dizisi. Benim için 4 sezon harikaydı demeliyim fakat sonrasında her bozulan şey gibi farklı farklı yaratıkların gelmesi ve bunların o kadarda hadi lan dedirtmesi insanı sıkıyor açık söylemem gerekirse. Tabi burada kurt adamların şöyle bir değişikliği var tam olarak dönüşmemeleri güçleniyor fakat şekil değiştiriyor fakat direk kurt gibi olmuyor olması bu da ayrı bir ayırt edici özelliği. 4. sezona kadar bence izlemeye değer sonrasında zaten yine izliyor olacaksınız da en son bölümden sonra bana katılacak mısınız yorumlarınız merak ediyorum. 🙂

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*