Sick Note Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

 Rupert Grint, Nick Frost, Don Johnson başrollarini oynadığı Sick Note dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Sick Note Konusu

Daniel Glass (Grint)  karakterinin hayatı hiçte yolunda gitmiyorken beceriksiz doktoru tarafından ona ölümcül bir kanser teşhisi konur. Bunu öğrenen Daniel Glass (Grint)  hayatı alt üst olmasına rağmen çevresindeki ilgi ve davranışlar olumlu yönde değişmektedir. Doktorunun hatası gün yüzüne çıktığında Daniel Glass (Grint)  bu doğruyu kimseyle paylaşmaz ve hasta numarası yapmaya devam eder. Daniel Glass (Grint) hastalığını herkesden saklar ama başına gelmeyen kalmaz.

Yeni Dizi: Greenleaf Dizi Konusu

Sick Note Fragmanı

Sick Note yabancı dizisinin fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Filmin fragmanını izledğinizde olaylara biraz olsun hakim olabileceksiniz ve diziye başlamak isteyeceksiniz çünkü eğlenceli bir fragman olmuş

Sick Note Dizi Yorumu

Dizi çok eğlenceli olmuş ve kesinlikle izlenmesi gerektiğini düşünüyorum. İlk bölümü izlediğiniz de anlayacaksınız ki sadece ilk bölümde geçen olaylardan 1 sezonluk kısa bir dizi çekilebilir. Bu durum dizinin ne kadar dolu ve eğlenceli olacağının sinyallerini bizlere veriyor. Olayları hiç uzatmadan tadında bitiriyorlar. Dizi hakkında genel olarak yorum yapmam gerekirse oldukça eğlenceli ve gereksiz diyalogların olmadığı, her şeyin tadında bırakıldığı bir dizi. İkinci sezon onayı da almış durumda. Kısaca eğlenceli zamanlar bizleri bekliyor.

Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*