Shannara Günlükleri Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Ivana Baquero, Austin Butler, Poppy Drayton, Manu Bennett, Aaron Jakubenko başrollerini oynadığı Shannara Günlükleri yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Shannara Günlükleri Dizi Konusu

Shannara günlükleri dizi konusu; Shannara Efsanesi kitabından uyarlanan Shannara Günlükleri dizisi yabancı adıyla The shannara Chronicles dizisinin konusu medeniyetin yok olmasından sonra orta çağ dünyasında karşılaşılan ve yaşanan canavarların olduğu bir dünyayı konu alıyor.

Yeni Dizi: The Vampire Diaries Dizi Konusu

Shannara Günlükleri Dizi Fragmanı

Shannara Günlükleri yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Shannara Günlükleri Dizi Yorumu

2 sezondan oluşan ve her bir sezon 10 bölümden oluşmaktadır. Shannara Günlükleri yabancı dizisi The Shannara Chronicles netflix üzerinden ulaşabilirsiniz.

İblisler, İnsanlar, Elflerin olduğu bir dünyaya hazır mısınız? O zaman SHannara günlükleri tam size göre fakat 1. sezon sonu ne kadar kolay bitti ya 🙂 O kadar hazırlık yap et sen son bölümde bütün olayı bitir hemde en basit şekilde ki ben 3-4 bölüm savaş sürer diye tahmin ediyordum.

Shannara günlükleri için şöyle söyleyeyim çok umut beslemeyin fakat izlenebilir seviyede. 2. sezonun 6. bölümüne kadar dayanabildim izlettirmiyor kendini zorladım fakat tamamlayamadım. İzlemenizi tavsiye etmem.

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*