Runaways Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Marvel’in mini dizisi olan Runaways in başrollarini Rhonzy Feliz, Virginia Gardner, Lyrica Okano, Ariela Barer gibi birçok oyuncu paylaşmaktadır. Aksiyon drama ve Fantastik türünde olan Runaways dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Runaways Hikayesi

Farklı kökenlere sahip olan 6 tane genç ailelerinin sandıkları kadar masum olmadıklarını keşfederler ve bu duruma karşı birleşirler. Şimdi tek amaçları ailelerin dâhil olduğu ve kötülüğe hizmet eden The Pride isimli topluluğa çökertmektir. Bu topluluğun patronlarının mutantlar olduğunu keşfeden gençler zaman içerisinde kendilerinin de özel güçlere sahip olduklarını keşfedecek ve bu güçlerini savaşları uğruna kullanacaklardır. Gençlerin oluşturduğu bu grubun başına aralarındaki en zeki karakter olan Alex Wilder geçecektir. Takımın diğer üyelerinin özel güçleri ise cadılık, güçlü bir uzaylı, telepatik yetenekler, süper güçlerdir.

Yeni Dizi: Diablero Dizi Konusu

Runaways Fragmanı

Runaways yabancı mini dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanda 6 gencin özel güçleri ve ailelerine karşı verdiği savaşı görebilirsiniz..

Runaways Dizi Yorumu

Marvel imzalı bir yapım olduğu için hemen izlemek istedim ve pişman olmayacağımı biliyordum. Şuana kadar izlediğim birkaç bölüm hakkında kısaca yorum yapmam gerekirse;

-1.bölüm beklediğim gibi marvel kalitesi kendini hissettiriyor. Dizi oyuncularının yaşının genç olması sizi biraz ön yargılı yapsa da marvel hayranları için oldukça keyifli ve bilimkurgu dolu bir dizi. Ayrıca Sizinin 7. Dakikasında çalan şarkıyı benim gibi merak ederseniz eğer ” Pumarosa – Priestess “

-2 bölüm dizinin ana karakterlerinden çok ana karakterlerin aileleri hakkında bilgi verici bir bölüm olmuş ki ayrıntıları kaçırmamanızı öneriyorum. Bazıları kötü yorum yapabilir fakat bence gayet başarılı şekilde ilerliyor dizi.

-3.bölüm bazı karakterler artık güçlerini keşfetmeye başladı ve olay hala aileler üzerinde dönmekte. Bunu yapmalarının nedenini sanırım ileriki bölümlerde anlayacağız. Ben genele olarak beğendim diziyi ve sizlere de tavsiye ediyorum.

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*