Roswell, New Mexico Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Nathan Parsons, Michael Vlamis, Tyler Blackburn, Heather Hemmens başrollerini oynadığı Roswell, New Mexico yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Roswell, New Mexico Dizi Konusu

Melinda Metz adlı “Roswell High” kitabını temel alarak ele alının Roswell, New Mexico dizi konusu uzaylıları bulmak ve onlarla savaşmak, 10 yıl ölen ablasının öcünü alma konusunu ele alıyor.

Yeni Dizi: Guilt Dizi Konusu

Roswell, New Mexico Dizi Fragmanı

Roswell, New Mexico yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Roswell, New Mexico Dizi Yorumu

Roswell, New Mexico dizisi 15 Ocak salı günü yayına girecek. 1. bölümü izledim başlangıç olarak 1947 yılından itibaren hikayesini anlatmaya başlıyor. Roswell o zaman bir kovboy kasabasıymış.

Ben beğenmedim yani oha çok iyi filan diyip izlemedim hatta gittim kendime yemek filan hazırladım yani 🙂 Tamam o kadar gömmeyeceğim fakat beni nedense içine alamadı dizi. İlerleyen süreçte ne olur bilmiyorum fakat şimdilik ben pas.

Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

1 yorum

  1. Roswell yabancı dizisi benimde çok umutlandığım fakat sonrasında zevk vermeyen bir tat getirmeye başladı. Eski yapımlara göre yeni yapımlar baya kötü olmaya başladı.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*