Ragnarok Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Ragnarok yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Ragnarok Dizi Konusu

Ragnarok dizi konusu; Netflix, yeni yıla yeni bir İskandinav dizisi ile girecek. Netflix, İskandinav mitolojisine farklı bir bakış açısı getirecek yeni dizisi Ragnarok’un ilk tanıtım filmini yayınladı. Netflix’in yeni dizisi Ragnarok, hayali bir kasaba olan Edda’da geçecek. Norveç’te olan Edda, ülkenin mükemmel doğasını bizlere sunacak. Ragnarok, kasaba sakinlerinin aslında göründükleri gibi olmadığının öyküsünü anlatacak. Ragnarok’ta iklim değişikliğinin aşamaları da gözler önüne serilecek.

Yeni Dizi: V Wars Konusu

Ragnarok Dizi Fragmanı

Ragnarok yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Ragnarok Dizi Yorumu

Ragnarok’un ilk sezonu altı bölümden oluşuyor. Netflix’in ilk Norveççe orijinal yapımı olacak Ragnarok, Danimarka’nın meşhur dizisi Borgen’in yaratıcı Adam Price tarafından yaratıldı. Ragnarok’un yönetmen koltuğunda ise Mogens Hagedorn bulunuyor.

Ragnarok’un oyuncu kadrosunda Magne rolünde David Stakston, Laurits rolünde Jonas Strand Gravli, Saxa rolünde Theresa Frostad Eggesbø ve Fjor rolünde Herman Tømmeraas’ı izleyeceğiz.

Netflix’in Norveççe ilk dizisi olacak olan Ragnarok, bütün dünyada aynı anda gösterime girecek. Ragnarok, 31 Ocak 2020’de Netflix’te yayında olacak.

İzledim Ragnarok dizisini pek beğenmedim açıkcası beklediğim şekilde başladı fakat beklediğim şekilde gitmedi diyebilirim. Çokta izlemeseniz de olur.

Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*