Pine Gap Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Parker Sawyers, Jacqueline McKenzie, Steve Toussaint başrollarini oynadığı Pine Gap dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Pine Gap Konusu

Pine Gap çok gizli bir ABD- Avustralya savunma tesisidir. Burada çalışan çalışanlar hem birbirleri ile hem de birbirlerine karşı çalışmaktadırlar bu durumda onlar arasında çatışmalar yaratmaktadır. Bu çatışmaların ve zorlu koşulların ortasında hayatlarını sürdürmeye çalışırlar.

Yeni Dizi:  The Paper Dizi Konusu

Pine Gap Fragman

Pine Gap yabancı dizisinin fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Memories of the Alhambra Dizi Yorumu

Avustralya yapımı olan film ABD-Avustralya ortak gizli servisinde çalışan kişilerin hayat hikâyelerini anlatırken ülkelere gönderme yapmaktan da çekinmiyor. İlk bölümde gizemli bir füzenin vurduğu uçak yüzünden ekibin başındaki Gus zor anla yaşıyor ve eleştirilerin ortasında kalıyor.

İlk bölümden gergin anların yaşandığı ekip zor arazi şartları ile de başa çıkmaya çalışıyor. Bölümler biraz daha kısa tutulabilirdi ama yinede diziyi genel hatları ile beğendim. Hiç izlemem deseniz bile bence biraz kaç bölüm izlemekten kimseye zarar gelmez mutlaka dikkatinizi çeken bir yerden yakalayıp sezonu bitireceksiniz.

Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*