Pearson Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Eli Goree, Gina Torres, Isabel Arraiza başrollerin aldığı Pearson yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Pearson Dizi Konusu

Pearson dizi konusu; Suits dizisinden hatırlayacağımız Avukat Jessica Pearson, Chicago taşınması ve burada siyasete girmesini konu alıyor.

Yeni Dizi: Carnival Row Dizi Konusu

Pearson Dizi Fragmanı

Pearson yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Pearson Dizi Yorumu

Avukat Jessica Pearson suits dizisinde çıktığında üzülmüştüm fakat yeni bir diziyle başrolde kendisi olarak gelmesi Pearson dizi yorumum için oldukça heyacan verici. 1. bölüm yayınlandı daha izleme fırsatım olmadı fakat ilerleyen süreçte izledikçe burada yorumlarımı muhakkak bildireceğim.

Pearson karakteri üzerine çekilmeye başlanmış bir dizi olsa da bu kadar etkileyici bir şekilde girmesi 1. bölümden bu kadanı daha çok sevmeme neden oluyor. 1. bölüm için yorumum gayet iyi başladığı ve daha iyiye gideceği yönünde..

4. bölüm izledim aslında konu olarak tam da yukarıda yazdıklarım gibi ve Pearson kendini göstermeye başlamış bile olsa hala etkisi dışında olduğunu düşünüyorum dizinin. Ana karakter her ne kadar Pearson olarak gözükse de bende başkan daha ön planda hissi uyandırıyor.

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*