Parfum Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

August Diehl, Ken Duken, Friederike Becht, Susanne Wuest, Marc Hosemann, Natalia Belitski, Trystan Pütter ve Wotan Wilke Möhring başrollarini oynadığı Parfum yabancı mini dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Parfum Hikayesi

Patrick Süskind’ in PARFÜM adlı romanın da olaylar 18. Yy da Fransa da geçmektedir. Mini dizimizde ise olaylar senaristler tarafından günümüze taşınmıştır. Üstün bir koku alma yeteneğine sahip olan katil çalıştığı okuldaki öğrencileri öldürerek kusursuz kokuyu yapmaya çalışmaktadır. Yönetmen koltuğunda Philipp Kadelbach oturmaktadır.

Yeni Dizi:  Deadly Class Dizi Konusu

Parfum Fragman

Parfum yabancı mini dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı izlediğinizde gerilimi sonuna kadar hissedeceğinizi anlıyorsunuz.

Parfum Dizi Yorumu

Aslında bu dizi pek yabancı olmadığımız bir hikaye ye sahiptir çünkü daha önce yönetmen Tom Tykwer bu hikayeyi beyazperdeye aktararak başarılı bir iş çıkarmıştır. Belki bu hikayenin dizi olarak karşımıza çıkması bizi önyargılı yapabilir ama bence senaryonun kendine has konusu ve işleyişi nedeni ile hepimiz severek izleyeceğiz.

İlk bölümden kısaca bahsetmek gerek hızlı bir giriş yapıyoruz ve hemen bir cinayet ile karşılaşıyoruz ve kendimizi bir polisiye hikayesi içerisinde buluyoruz. İkinci bölümde ise yatılı okulla bağlantısı olan kayıp kişilerin dosyaları tekrar açılıyor ve gerilim artmaya başlıyor.

Genel olarak konusundan ve oyuncuların o sahnenin duygusunu size yansıtmasından dolayı ben diziyi sevdim .

Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*