New Amsterdam Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Ryan Eggold, Janet Montgomery,Freema Agyeman,Tyler Labine, Anupam Kher, Jocko Sims başrollerini oynadığı New Amsterdam yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

New Amsterdam Dizi Konusu

New Amsterdam dizi konusu ABD devlet hastanesine atanan Medikal direktörün, devlet hastanesindeki sistemi değiştirmek için bazı kuralları çiğneme demeyelimde atlatma üzerine yaptıkları ve daha iyi bir devlet hastanesi yapmayı konu alıyor.

Yeni Dizi: Black Earth Rising Dizi Konusu

New Amsterdam Dizi Fragmanı

New Amsterdam yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

New Amsterdam Dizi Yorumu

New Amsterdam dizi yorumum bence gayet izlenebilecek bazen güldüren, bazen ağlatan sonucunda her bir yolun farklı bir yolu olduğu ve istediğinde bunları bulup, değiştirebileceğini anlatıyor. Daha önce izlemediyseniz tavsiye ederim gayet güzel.

1. sezonun 13. bölümünü izledim ve baya duygu yüklüydü aynı zamanda öğreticiydi de. Hastane de olsa şirkette olsa bazı departmanların günü geçiyor ve insanlar oradan maaş alıyor hiç bir şey yapmadan bu çokça düşünülmesi gereken bir durum.

14. bölüm bitti ve bende yine bir duygu yüklemesi başladı tabi. Güzel bir bölümdü ve hayatta zorluklar, güzellikler her zaman var kötü şeyler olduğu kadar.

2.sezon 1. bölüm yayınlandı ve gerçekten üzdü beni. Spoiler vermeden güzel bir başlangıç yaptıklarını söylemeliyim. İzleyin, izletin.

Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*