Motherland: Fort Salem Dizi Konusu, Fragmanı İzle ve Yorumu

Amalia Holm, Ashley Nicole Williams başrol aldığı Motherland: Fort Salem yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Motherland: Fort Salem Dizi Konusu

Motherland: Fort Salem dizi konusu; Doğaüstü güçleri bulunan tehditlere karşı kadın cadıların olağanüstü savaşlarını ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere tüm dünyayı korumasını konu alıyor.

Yeni Dizi: Betaal Dizi Konusu

Motherland: Fort Salem Dizi Fragmanı İzle

Motherland: Fort Salem yabancı dizi fragmanı izle aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Motherland: Fort Salem Dizi Yorumu

Motherland: Fort Salem dizisi Mayıs 2020 tarihinde yayına girdi. 10 bölümden oluşan Motherland Fort Salem dizisi ortalama 50 dakika oluşmaktadır.

Motherland: Fort Salem yorumum şu şekilde aslında izlenebilir seviyesi yüksek özellikle cadı vb kavramları sevenler için aynı zamanda kadınların ön planda tutulmuş olması izlenirlik seviyesinde güzel bir katkı sağlamış fakat son kısmı biraz garip bitti.

Serinin mutlaka devamı gelecek şekilde bitmiş olsa da asıl olayların 2. sezonda kopacağını düşünüyorum. Daha fazla detay vermek istemiyorum çünkü spolier kısmına girecek izleyen arkadaşlardan yorum bekliyorum..

Motherland: Fort Salem dizisi Bilim Kurgu, Fantastik kategorisinde yer almaktadır.

Bu arada şunuda söylemeden edemeyeceğim bütün film ve dizilerde olduğu gibi Amerika’nın ön planda tutulmuş olması bende nefret unsuru haline getiriyor artık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*