Midnight Texas Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Dylan Bruce, François Arnaud, Parisa Fitz, Peter Mansah, Arielle Kebbel başrolleri aldığı Midnight Texas yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Midnight Texas Konusu

Midnight, Texas konusu Texas bölgesinde bulunan küçük ve sessiz bir kasaba olan Midnight’ta yaşanan sıra dışı ve doğa üstü olayları ele alan bir yabancı dizi. Cadılar, Vampirler, Medyumlar, Katiller ne ararsan bu kasaba da bulabilirsin fakat kötüleri içlerinde barındırmaması ve Polislerden kendilerini korumak için bir aile olmalarını da aynı zamanda ele alıyor.

Yeni Dizi: Vikings Dizi Konusu

Midnight Texas Fragmanı

Midnight Texas fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Midnight Texas Yorumu

2016 yılında çıkmış dram, fantastik ve gizem türünde bir yabancı dizi olarak ön plana çıkan Midnight, Texas yabancı dizisi benim de başından beri izlediğim dizilerden biri olabilir. Genelde 2. sezonda saçmalıyor bence diziler ve bu Midnight, Texas’ta birazcık o yöne doğru gitmeye başladı fakat dikkatimi çeken daha yeni bir karakter geldi ve birazcık diğer bu tarz fantastik dizilerinden ayrı olmasını sağladı gibi şimdilik izlemeye değer buluyorum ki bu yazdığımda 2. sezon 5. bölümü izledim diyebilirim. İnşallah bu sezon bitirirler de vay be güzel diziydi dedirten yabancı diziler arasına girer yoksa maalesef 3. sezonu izlemeyeceğim diye tahmin ediyorum.

3. sezonu izlemeyeceğim yazmışım en son fakat 2. sezon 7. bölüm baya güzeldi ki tam bir ters köşe yaptılar ne olduğunu söylemek istemiyorum ama ben baya ters köşe oldum onu söyleyeyim.

2. sezon 8. bölüm: Sonu bu kadar mı ters ve enteresan biter arkadaş bir dizinin. Hiç beklemediğim olaylar oldu gerçekten valla ortalık karıştı iyice.

2. sezon 9. bölüm:Valla bıraktım bir yerden sonra izlemeyi çünkü iyice saçmalamışlar. Anladığım kadarıyla 3. sezon içinde onayı çıkmamış yani bir dizinin daha sonu gelmiş oldu. Teşekkürler.

Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*