Legacies Fragmanı,Konusu ve Yorumu

Legacies, Vampire Diaries ve The Originals dizilerinin bağlantısı olarak düşünebileceğimiz yabancı dizi.

Legacies Konusu

Legacies, Niklaus “Klaus” Mikaelson ve Hayley Marshall çocuğunun hikayesini ele alan bir dizi düşünebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğim dizileri izlemiş olanlar özellikle The Originals dizisini Hayley Marshall hamile olduğunu biliyordur. Kızımız doğmuş ve büyümüş Hope Mikaelson olmuş. The Originals kısmını belli bir süre sonra izlememiştim bende 🙁 Vampirler, kurt adamlar, büyücülerin bir okulda toplanması sonrasında gelişen olayları anlatıyor.

Legacies Fragmanı

Legacies fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

 

 

 

Legacies Yorumu

 

1. bölümü izledim ve kızın Hope Mikaelson demesinden sonra vay kesinlikle izlenir dediğimi hatırlıyorum. 🙂 Hope kendini tanıtıyorken hem babasının kötü olduğuna dem vurması hem de kurt annesine atıfta bulunması hoşuma gitti. İlk bölümden ben beğendim açık söylemek gerekirse. Bu tarz filmleri seviyor olmamdan kaynaklı da olabilir. Eski dizilerdeki bir kaç oyuncununda bu dizi de görüyor olmakta incelik katmış.

Şöyle bir enteresanlığı var farklı canavarların gelmesi ve daha önce onları görmemiş olmak güzel fakat oyunculuklar kısmında biraz sıkıntı var sanki.7. bölümü izlemiş biri olarak söylüyorum bunu. Hele alfa kurt oyunculuğu benim midemi bulandırıyor.:/

9. bölümü bitti ve rutin olarak devam ediyor açık söylemek gerekirse beni tatmin etmiyor artık.

1 yorum

  1. The Legacies benim de başlamak istediğim bir dizi. The Vampire Diaries izlemeden The Originals’i keşfetmiş ve diziyi bitirmiştim. Ardından vizelere çalışmam gerekeceğinden The Legacies’e başlamaya cesaret edemedim. Ah şu sınavlar olmasaydı da bir oturup görseydim Hope kızımız neler yapıyor 😀 Bu arada dizi önerisi yazınızı görünce bir anlık gülümsedim çünkü geçtiğimiz günlerde ben de the Originals hakkında bir yazı yazmıştım.

    Güzel bir yazı olmuş, sitenizi beğendim ve sanırım takip edeceğim. Yeni yazılarda görüşmek dileğiyle…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*