La Casa de Papel Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Álvaro Morte, Itziar Ituño, Úrsula Corberó başrollerin aldığı La Casa de Papel yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

La Casa de Papel Dizi Konusu

La Casa de Papel konusu; Bir suç dehası ve hırsızlarından oluşan ekibin İspanya Kraliyet Darphanesine soymasını konu alıyor. Kısa olarak bu şekilde dizinin konusunu özetleyebiliriz fakat alt tarafta yorum kısmına muhakkak bakın.

Yeni Dizi: Scream Dizi Konusu

La Casa de Papel Dizi Fragmanı

La Casa de Papel yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

La Casa de Papel Dizi Yorumu

Berlin, Oslo ve Helsinki, Denver, Moskova, Tokyo, Rio, Nairobi takma isimlerine sahip ve planı kuran Profesör’ün Darphane soyması ve içinde bulunan insanlarla birlikte kendilerini darphane’ye kitleyerek para basmaları mükemmel bir plan olarak ön plana çıkıyor. Soyguncuların Salvador Dali maskesi takması ise düzene başkaldırı olması sebebiyle sadece bir dizi olarak ideolojik bir yapısınında olduğunu söylemek gerekiyor.

3. sezonu 19 Temmuz’da yayınlanacak olan La Case de Papel dizisinde ölen karakterlerin yerine Lizbon, Palermo, Bogota, Marsilya şehirleri de eklenecek. Fragmanı ilk fragman izlediğinizde gerçekten güzel bir sezon bizi bekliyor.

Bu arada yorum olarak şunu söylemem gerek son kısımları o kadar etkileyicidiki belirli bölümlerin durağınlı ve sıkması insanların aklında kalmadı ve herkes için müthiş bir dizi olarak kaldı fakat benim için pek o kadar mükemmel ve vazgeçilmezlerimin arasına girmediğini söylemeliyim.

3. sezona bayıldım ya harika gerçekten ve süper ötesi baya iyi ya 🙂 Yeni şehir olan karakterlerde gerçekten cuk diye oturmuş spoiler vermicem izleyin muhakkak 🙂

La casa de papel 4. Kısım fragmanı yayınlandı. 3 Nisan’ı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*