Jungle Cruise Film Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Dwayne Johnson, Emily Blunt, Jack Whitehall başrollerini aldığı Jungle Cruise filmi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Jungle Cruise Film Konusu

Jungle Cruise film konusu; 2020’nin yaz aylarında vizyona girecek olan, başrollerini Dwayne Johnson ve Emily Blunt’ın paylaştığı Disney filmi Jungle Cruise’un ilk fragmanı paylaşıldı. Yayınlanan fragman, filmin özellikle Karayip Korsanları ve Indiana Jones hayranlarının ilgisini çekebilecek bir macerayı anlatacağını gösteriyor.Başrollerinde Edge of Tomorrow, A Quiet Place ve Sicario gibi filmlerde rol almış Emily Blunt ile Hızlı ve Öfkeli serisinde yer alan Dwayne Johnson’ın yer aldığı, nehir teknesi kaptanı Franks ve bilim insanı Dr. Lily Houghton’ın 20. yüzyılın başlarında geçen macerasını anlatan Jungle Cruise filmden ilk fragman paylaşıldı.

Yeni Film: Charlie’nin Melekleri Film Konusu

Jungle Cruise Film Fragmanı

Jungle Cruise film fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Jungle Cruise Film Yorumu

Kaşif olan Lily Houghton, yeni bir görev ile karşı karşıyadır. Efsaneye göre Amazon’da iyileştirme güçlerine sahip olan bir ağaç vardır ve onu açmanın anahtarı da ok ucudur. Lily, ok ucunu bulunca hikayenin gerçek olup olmadığını anlamak için vakit kaybetmeden harekete geçer. Lily’nin öncelikle nehirde bulunan bir geçide ulaşması gerekir, bu yüzden de Frank adındaki bir kaptan ile görüşür. Kaptan bu yolculuğun tehlikeli olduğunu söylese de Lily kararından vazgeçmez. Lily, kaptan Frank ile birlikte Amazon ormanlarında macera dolu bir yolculuğa koyulur. Jungle Cruise filmi 24 Temmuz 2020’de yayına girecek.
Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*