Ip Man 4: Final Film Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Donnie Yen, Chan Kwok-Kwan, Scott Adkins’in rol aldığı Ip Man 4: Final Film Konusu, Fragmanı ve Yorumu filmi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Ip Man 4: Final Film Konusu, Fragmanı ve Yorumu Film Konusu

Ip Man 4: Final Film Konusu, Fragmanı ve Yorumu film konusu; Ip Man filminin devam halkası olan yapımda, WingChun dövüş tekniğinin ustası Ip Man, ABD’de WingChun okulu açarak yerel dövüş sanatları topluluğunu rahatsız eden öğrencisinin yanına gitmeye karar verir. Wilson Yip’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Donnie Yen bir kez daha Ip Man’e hayat veriyor.

Yeni Film: Noel Telaşı Film Konusu

Ip Man 4: Final Film Konusu, Fragmanı ve Yorumu Film Fragmanı

Ip Man 4: Final Film Konusu, Fragmanı ve Yorumu film fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Ip Man 4: Final Film Konusu, Fragmanı ve Yorumu Film Yorumu

ip Man 4 2019 filminin ana konusu uzak doğu sporlarının yanlış kullanımları ile ilgilidir. İp man lakabıyla tanınan ip usta normal bir uzak doğu sporu hocasıdır. Normal bir şekilde hayatını sürdürürken bazı grupların uzak doğu sporlarını kullanarak halktan para topladığını duyar. Bunun üzerine halkı eğitmeye başlar. Böylece halk kendini korumayı başarır. Fakat ip usta artık kötü çetelerin hedefi haline gelir. Artık para kazanamayan kötü çeteler ip usta ve öğrencilerine sürekli tuzaklar düzenlerler. Bunun üzerine ip usta rakibi ile bir dövüş teklifinde bulunur. Dövüş teklifinin şartlarında ip usta kazanır ise halk serbest kalacaktır. Ancak rakibi kazanırsa buralardan gideceklerdir. Bu yüzden rakip dövüşü kabul eder. Fakat her türlü hile ile ip ustanın bacağını kırarlar. Böylece rakip dövüşü kazanır. Bunun üzerine halka zulüm yapmaya devam ederler. Fakat ip usta pes etmemiştir. Bunun üzerine tek başına onları öldüresiye dövmeye gider. Tam gitmeye hazırlanırken 20 tane öğrencisi de onunla gitmek ister. İp usta bunu istemeye istemeye kabul etmek zorunda kalır. Daha sonra çetenin takıldığı yerlere giderek kavga etmeye başlarlar. Fakat sayıları git gide azalır. Bunun üzerine ip usta rakibini direkt bulur. Onunla dövüşmeye başlar 1 saat süren dövüşün ardından rakibi kaybeder. İp usta ona bir şans daha vermek istese de o hainlik yaparak kabul etmez. Bunun üzerine ip usta onu döverek haşat eder. İp usta diğer 3 filmde olduğu gibi bu filmde de halkını kurtarmayı başarır. Daha sonra halkın gözünde daha da yükselerek bir eğitim yeri açar. Bu yerde ücretsiz şekilde halkı dövüş sanatları konusunda eğitmeye başlar. Daha sonra ise gönül rahatlığı içinde ailesine dönerek onlar ile ilgilenir. Normal hayatına dönen ip usta artık sadece böyle durumlarda halkı koruyacağına yemin eder. Ip Man 4: Final Film Konusu, Fragmanı ve Yorumu 7 şubat 2020’de yayına girecek.
Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*