How to Get Away with Murder Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Jack Falahee, Viola Davis, Alfred Enoch,Charlie Weber, Aja Naomi King, Karla Souza, Liza Weil, Matt McGorry başrollerini oynadığı How to Get Away with Murder  yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

How to Get Away with Murder Dizi Konusu

How to Get Away with Murder dizi konusu Ceza hukuk profösörü aynı zamanda avukat olan Annalise Keating, üniversitede ders verdiği bölümde 4 tane öğrenci seçmesi sonrası başlarına gelen olaylar anlatıyor. Her bir sezon ve her bir bölüm nerdeyse farklı hikayenin anlatıldığı dizide kendileri bile katil olma konusunu ele alıyor.

Yeni Dizi: PEN15 Dizi Konusu

How to Get Away with Murder Dizi Fragmanı

How to Get Away with Murder yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

How to Get Away with Murder Dizi Yorumu

How to Get Away with Murder division için yorumum nadir kısımlarda sıkılmış olsamda kendini izlettirebilen bir yabancı dizi. Üstüne üstlük karakterler bence gayet iyi oturmuş ve her türlü sahnenin ve karışıklılığın içine girdiğinizi hissedebiliyorsunuz. İzlemenizi tavsiye ederim. Bu arada dizinin bölümleri 15 bölüm ve şuanda 4. sezon bitti ve 5. sezon başlayacak diye biliyorum bende tüm bölümlerini izledim.

6. sezon 1. bölümü yayınlandı kısa bir süre önce ve gerçekten etkileyiciliğine devam ediyor. Senaryo kim işliyorsa 6 sezondan merakla izlettiriyor bana.

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*