Heimebane Fragmanı, Konusu ve Yorumu

Ane Dahl Torp, John Carew başrolleri aldığı Heimebane yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Heimebane Konusu

Heimebane yabancı dizisi Norveç’te 1. lig’e geçen bir takımın koçunun hastalanması ve hastene düşmesi sonrasında yerine yeni teknik direktör arar. Kadın futbol takımın başında olan Helena Mikkelsen’ın çıktığı bir program sonrası takımateknik direktör olarak gelmesini hikaye olarak ele alıyor.

Yeni dizi: The Cry Dizi Konusu

Heimebane Fragmanı

Heimebane fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.


Heimebane Yorumu

Beşiktaş’ta oynayan John Carew’in başrollerini paylaştığı dizi gayet güzel olduğunu söyleyebilirim özellikle futbol hayatında neden kadın teknik direktörlerin olmadığı hep düşünmüşümdür. Heimebane dizisi bu konuyu gerçekten güzel ele almış ve eski bir oyuncuyu da bu şekilde monte etmeleri gayet mantıklı bir hareket olduğunu söylemeliyim. Sıkılmadan izleyebileceğiniz 10 bölümlük bir dizi.

6. bölümü izledim. Bencil insanların, erkek hegomanyasının ne kadar etkin olduğunu görüyorum fakat sonunda doğruların ortaya çıkması gibi bir gerçeği olduğundan dolayı hakeden hakketiğiniz alacak gibi görünüyor. Bu arada kadın gerçekten emek verdiğini görmek ve hakkettiğini düşünüyorum.

Çok ilginç bitti son kısmı yani o noktaya nasıl geldiğini bende anlamadım orada kovulma olayı hangisinde oldu kısmı sonrasında geri gelme durumu var ki insanların gözlerini dolduruyor bu arada daha ilginç kısmı da düşman takıma gönderdikleri en iyi oyuncuların lig’de kalmalarını sağlıyor olması.

Heimebane gerçekten izlenmesi gereken harika bir dizi konusu ve oyunculuk olarak devamı gelecek gibi görünüyor..

heimebane 2 sezon ne zaman başlayacak diye soranlar oldu buraya not düşmek istedim heimebane 2 sezon başladı hatta 2 bölüm yayınladılar.

Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*