Hakan Muhafız (The Protector) Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Mehmet Kurtuluş, Okan Yalabık başrolleri aldığı Hakan Muhafız, yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Hakan Muhafız Dizi Konusu

Hakan Muhafız dizi konusu; İstanbul’da yaşan ve kadim bir birlikle katılacak ve güçlerini keşif edecek bir adamın şehri istanbul’u korkusuz ve acımasız bir düşmandan kurtarmasını ele alıyor. Hakan: Muhafız yabancı adıyla The Protector Türkiye’de Netflix tarafından çekilen ilk dizi olarak ön plana çıkıyor.

Yeni Dizi: Dogs Of Berlin Dizi Konusu

Hakan Muhafız Dizi Fragmanı

Hakan Muhafız yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Hakan Muhafız 2. sezonda yeni bölümleriyle çok yakında adı altında hazırladığı fragmanda Cüneyt Artık rolünün olması çok büyük etki yarattı. Aşağıda fragmanı izleyebilirsiniz. 1. sezonu bitirdiğim kadar hızlıca bitiremedim açık söylemem gerekirse fakat 3. sezon onayı almış olmaları çok önemli ve yeni gelen oyuncuların katkısı görülüyor. 26 Nisan tarihinde vizyona girdi bu arada.

Hakan Muhafız Dizi Yorumu

İlk olarak çok heyecanlıyım böyle bir platformda bir Türk oyuncularının var olması ve gelecek süper güçle düşmanla savaşacak olması beni sevindiriyor. Yarın başlayacak dizi hakan muhafız dizisi hakkında daha detaylı yorum yapmayı da tabi ki sabırsızlıkla bekliyorum 🙂

Ölümsüze dokununca parlayan Erdem Yüzüğü, Ölümsüzü öldürebilecek benzersiz bir Hançer, Zırh görevini görebilecek bir gömlek. Kutsal, koruyucu dualarlar yapılmış tılsızmlı bir gömlek. Fatihin ölümsüzleri öldürebilmek için saf, temiz ve güçlü bir adam.

Bölümlerin özetleri şu şekilde;

1. Bölüm: Yeni bir iş girişim için umutsuzca fırsat kollayan Hakan’ın yolu çok kıymetli bir gömlekle kesişir. 2. Bölüm: Hakan Muhafız’a dair hikaye’ye inanmakta zorlu çekiyor ve arkadaşı memo’yu bulma peşine gidiyor. 3. Bölüm: Hakan ve Zeynep sadıkların ilk’i olan ve yüzük elinde bulunan ilk kişiye gidiyor ve karşılarında köhne bir ev ve düşman buluyor. 4. Bölüm: Hakan, Faysal’ın Ayasofya restorasyonu aldıktan sonra düzenlediği partiye koruma görevlisi olarak katılıyor. 5. Bölüm: Hakan geçmişin öğrenmek için Büyükada’ya gidiyor. Zeynep ve Kemal ise yüzük taşını bulma peşine düşüyor. 6. Bölüm: Kemal hançeri aramak için yola devam ediyor ve Hakan sevdiği kız ile görev arasında seçim yapmak istiyor. 7. Bölüm: Müzeye girmek için Zeynep, Hakanın riskli planını uyuyor ve başları belaya giriyor. 8. Bölüm: Zeynep babası için Timur’dan yardım istiyor. Faysal, Mahsar’ın yaptıklarını tasvip etmiyor ve Leyla Hakan ile yaşadığı ilişki durumundan dolayı karışık. 9. Bölüm: Kemal ölümsüz hakkında daha fazla görmek için statüsünü bozabilecek ve kaybedecek durumuna gelir ve Hakan suç mahalinden uzaklaşırken beklenmedik bir şey görür. 10. Bölüm: Leyla ölümsüzünün kanının gizli bir güce sahip olduğunu söyler Hakan’a fakat hakan gözü Leyla’dan başkasını görmez.

Hakan Muhafız (The Protector) Dizisini bir Türk dizisi olarak değilde yabancı dizi olarak izlerseniz keyif alacağınız güzel bir dizi olmuş.

The Protector 3. sezonu gelmesi baya şaşırttı beni diyebilirim çünkü 2. sezonu izlemedim neredeyse. 3. sezonu fragmanı yayınladılar baya hoşuma gitti benim 🙂

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

44 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*