Grisse Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Adinia Wirasti, Michael Wahr, Marthino Lio başrolleri aldığı Grisse yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Grisse Dizi Konusu

Kolombiya’nın Medellin bölgesine bağlı La Reja Gris dizideki adı Grisse’ye atanan vali’ye karşı halkın ayaklanmasını konu ele alıyor. Bu arada Grisse bölgesi Hollanda sömürgesi altında..

Yeni Dizi: Deadwind Dizi Konusu

Grisse Dizi Fragmanı

Grisse yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Grisse Dizi Yorumu

İlk bölümde olayların gelişiyor olmasından kaynaklı mı bilmiyorum ben beğendim. İkinci bölüm o kadar aksiyon dolu olmasa da son sahneleri heyacanı ayakta tutmaya yetti. İngilizlerin ve Hollandıların ve Grisse halkının savaşı gibi olacak görünüyor. 3. bölüm o kadar çok hoşuma gitmemiş olsa da 4. bölüm ve sonrası için savaş çıkacak gibi görünüyor.

4,5 ve 6. bölümleri izledim ve gerçekten olaylar ilginç bir hâl almaya başladığını söylemem gerek. Ben sıkılmadan merakla izledim nolucağını ki ortalık baya bir karışıyor. Kadın karakterin ilginç bir izletmesi var gibi geldi bana :/

7. bölüm baya güzeldi ya Grisse baya güzel gidiyor. Güzel dediğim çok yaşamıyor niyeyse 8. bölüm sezon finali yaptı ki büyük ihtimal yeni sezon gelecek tabi onay alabilirse sonunu o şekilde bitirdiler. 8. bölüm tam izlenecek şekilde ayarlamışlar değişik bir sonla bitiyor ve hollandılarla savaşıyorlar.

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*