Grimm Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

David Giuntoli, Bitsie Tulloch, Sasha Roiz, Russell Hornsby başrolleri aldığı Grimm yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Grimm Dizi Konusu

Nick Burkhardt, Portland polisi olarak görev yapan doğaüstü yaratıkları görebilen fakat bunu bilmeyen bir adam. Bir sürü gezdikten sonra Portland’a taşınıyor ve bu doğaüstü yaratıkları aniden görmeye başlıyor. Tanıdık bir akrabasına gittiğinde ailesinden kalma bir miras olduğunu öğreniyor ve Nick için polislik daha farklı bir hâl almaya başlıyor. Grimm aynı zamanda yaratıklar arası sistemi düzgün şekilde korumak ve işleyişin devam etmesini sağlamaktır.

Yeni Dizi: Dogs Of Berlin Dizi Konusu

Grimm Dizi Fragmanı

Grimm yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Grimm Dizi Yorumu

Polisiye yabancı dizisi olarak ön plana koyabileceğimiz Grimm 2011 yılında çekilmiştir. Enteresan tarzda yaratıklar görmek istiyorsanız Grimm’i kesinlikle izlemeni tavsiye ederim. 🙂 6 sezonu bulunan ve her sezonda 22 bölüm bulunmaktadır. Büyük ihtimal yani çok vaktiniz varsa o kadar sezon izlemessiniz fakat 1 sezona yine bir bakın derim.. Ailesiyle filan canavaları öldürmesi filan iyi hoş da bir yerden sonra sıkıyor yada bana öyle geldi yorumlar da düşüncenizi bekliyorum

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*