Four Weddings and a Funeral Film Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Nathalie Emmanuel başrolleri aldığı Four Weddings and a Funeral filmi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Four Weddings and a Funeral Film Konusu

Dört Nikah Bir Cenaze olarak çevirebileceğimiz Four Weddings and a Funeral Film konusu; New York senatör kampanyasının genç iletişim direktörü Maya, Londra’da yaşayan üniversite okul arkadaşından bir düğün davetiyesi alır. Profesyonel ve kişisel hayatını geride bırakarak İngiltere’ye seyahat etmeyi, eski arkadaşlarla yeniden bağlantı kurmayı ve kişisel krizlerinin kaçarak son bulmasını düşünür. İlişkiler sahte ve bozuk, politik skandallar ortaya çıkmasından sonra hayatı tamamen değişmesini konu alıyor.

Yeni Film: Hayırsever Film Konusu

Four Weddings and a Funeral Film Fragmanı

Four Weddings and a Funeral film fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Four Weddings and a Funeral Film Yorumu

Four Weddings and a Funeral filmi’nin vizyon tarihi hakkında şimdilik bir bilgi yok ilerleyen süreçte olursa sizi bilgilendireceğim. Dört Nikah Bir Cenaze filmi 1994 romantik/komedi olarak yapılmış ve o filmde Charles ve arkadaş çevresi maceralarını her biri romantizmle karşılaştıkları bir takım sosyal olaylarla takip etmesini konu almıştı. Game of thrones’tan da tanıdığımız Nathalie Emmanuel izlemek keyifli olacak ..

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*