Dogs Of Berlin Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Fahri Yardım, Felix Kramer, Anna Maria Mühe,Mišel Matičević,Katharina Schüttler,Langston Uibel başrolleri aldığı Dogs Of Berlin yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Dogs Of Berlin Dizi Konusu

Almanya – Türkiye arasında oynanacak maç öncesi Türk asıllı Alman bir futbolcunun ölmesiyle başlıyor olay. Berlin’de gerçekleşen bu olay sonrası biri Türk biri de Alman olan iki dedektifin bu olayı çözmesi ve aynı zamanda Berlin yeraltı dünyasınıyla da savaşını konu alıyor.

Yeni Dizi: Merlin Dizi Konusu

Dogs Of Berlin Dizi Fragmanı

Dogs Of Berlin yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Dogs Of Berlin Yorumu

Netflix tarafından çekilen ve yayınlanan Dogs Of Berlin aynı zamanda Netflix için 2. Alman yabancı dizisi olma özelliği taşıyor. Aksiyon, Gerilim, Dram ve Suç olarak kategorilerine hepsini uyabilecek bir tür dizi yapmışlar. Burada ırkçılığın gelebileceği son noktayı da aynı zamanda gösteriyorlar. Özellikle bu dizi orada yaşayan Almanların Türklere karşı bakışını da hala nasıl olduğunu görebiliyoruz. Nazi Almanyası isteyen kesimlerin olduğu görülmeye devam ediyor. Benim en çok merak ettiğim Almanya’da bulunan Almanların bu dizi hakkında görüşleri.. Bu arada Alman olan polis harbi pis söyliyeyim. Sizin Dogs Of Berlin hakkında yorumunuz nedir görüşlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*