Diablero Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Christopher von Uckermann, Giselle Kuri, Fátima Molina, Horacio Garcia Rojas Cali DiCapo, Jason Her, Quetzalli Cortés başrolleri aldığı Diablero yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Diablero Dizi Konusu

Diablero dizi konusu bir rahibin bilmediği bir kızı olduğu ortaya çıkar ve kızı şeytanlar tarafından kaçırılmıştır. Kaçırıldıktan sonra şeytanların gerçek varlığından haberdar olmaya başlar ve Diablero ile tanışır.

Diablero ve ekibiyle kızını bulmak için yola çıkan Rahip ve Diablero’nun Öteki dünya varlıklarının alınıp satıldığı borsanın içine düşme konusunu ele alıyor.

Yeni Dizi: Dystopia Dizi Konusu

Diablero Dizi Fragmanı

Diablero yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Diablero Dizi Yorumu

1. sezonu yayınlandı Netflix üzerinden ve beğendim açık söylemem gerekirse konu olarak bakıldığında çok mükemmel değil fakat izlettirme açısından bir sıkıntı görmüyorum ve gayette izlenebilir. Diablero dizi yorumum bu şekilde aynı zamanda Netflix tarafından yapılan bir dizi.

8 bölümden oluşan diablero dizisi türü olarak korku diyebiliriz. Olayların geçtiği yer ise şaşırmayacağınız üzere Meksika. Nedense bu borsa alıp satınma denilence özellikle kötü türde madde ve varlıkların Meksika geliyor aklıma neden bilmiyorum :/

Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*