Charlie’nin Melekleri Film Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Kristen Stewart, Naomi Scott, Ella Balinska’nın rol aldığı Charlie’nin Melekleri filmi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Charlie’nin Melekleri Film Konusu

Charlie’nin Melekleri film konusu; Charlie’s Angels birbirinden yetenekli kadın ajanların maceralarını konu ediyor. Elizabeth Banks’in yönetmen koltuğunda oturduğu aksiyon türündeki filmde meleklere BAFTA ödülünün yanı sıra César Ödülleri’nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazanan ilk Amerikalı oyuncu Kristen Stewart, yıldızı yeni parlamaya başlayan İngiliz güzel Ella Balinska ve yeni nesil Aladdin’de Disney prensesi Jasmine’e de hayat verecek olan Naomi Scott hayat veriyor. Filmin kadrosunda ayrıca Sam Claflin, Emmy ve Altın Küre ödüllü Patrick Stewart, Jonathan Tucker, 2 Oscar adaylığı bulunan Djimon Hounsou, To All the Boys I’ve Loved Before ile genç kızların sevgilisi haline gelen Amerikalı oyuncu Noah Centineo ve Elizabeth Banks’in kendisi de yer alıyor.

Yeni Film: Çıngıraklı Yılan Film Konusu

Charlie’nin Melekleri Film Fragmanı

Charlie’nin Melekleri film fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

Charlie’nin Melekleri Film Yorumu

Charlie’s Angels filminde Bosley aracılığıyla melekler bir araya gelecek ve gizemli adam Charles Townsend için çalışacak. Dünyanın en zeki, cesur ve en iyi eğitimli kadınları dünyaya karşı ayrı ayrı mücadele veriyordur. Şimdi ise zorlu görevler için bu kadınlar bir araya gelecek ve Bosley’nin liderliğiyle verilen en zor görevleri yerine getireceklerdir. Charlie’nin Melekleri filmi 21 Kasım 2019’da yayına girecek.
Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*