Bodyguard Fragmanı, Konusu ve Yorumu

BBC One yapımı olan Bodyguard, Eski asker David Budd ile İçişleri Bakanı Julia Montague arasında gerçekleşen olayları anlatan yabancı dizi.

Bodyguard Konusu

Terör arsasının hedefi olabilecek tartışmalı bir politikacı korumak için sorunlu bir savaş gazisi görevlendirilmiştir. Bodyguard içişlerini bakanını koruyor fakat aralarında da bir ilişki başlıyor.

Bodyguard Fragmanı

Bodyguard Yorumu

Bodyguard 2. bölümüne kadar izledim.Yanlış hatırlamıyorsam 1. bölümde ilk olarak gidip gelmesi, arkadaşının ölümünü izlemesi, çocuklarının okuluna saldırılması gibi olayların silsilesinde kalıyor tabi bunlarında bir sebebi var. Oda trendeyken bir intihar bombacısının patlatmasına engel olmasından sonra oluyor bütün bu olaylar. Trendeki bombacıyı tatlı dille ikna etmesi sonrası terörün odak noktasına geliyor.

Kendi arkadaşı ise korumasını yaptığı İçişleri bakanını sevmiyor ve arkadaşları dahil kendilerinin başlarına gelenin suçlu olarak görmesinin sebebinin koruduğu Julia Montague olduğunu söylüyor. Kendisininde olduğu arabaya snipper ile suikast düzenliyor. Kadın elbette ölmüyor ve adamla karşı karşıya gelen snippercı arkadaşını öldürmeyeceği için ona yük bırakır gibi onu öldür deyip, intihar ediyor.

4. bölümde tahmin etmediğim bir ölüm gerçekleşiyor fakat ben ölmediğini düşünüyorum. [14 Eylül 2018]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*