A Million Little Things Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

David Giuntoli, Ron Livingston, Romany Malco, Allison Miller, Christina Moses, Christina Ochoa, James Roday , Stephanie Szostak ve Lizzy Greene başrollarini oynadığı A Million Little Things dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

A Million Little Things Konusu

Boston’da yaşamlarını sürdüren ve dört erkek, dört kadından oluşan bir arkadaş grubunun başından geçen hikâyeleri anlatıyor. Grubun erkek üyeleri bir asansörde mahsur kaldıkları zaman tanışmış ve arkadaşlarını sürdürmeye karar vermişlerdir ve en büyük hobileri buz hokeyine gitmektir. Ama bu 8 kişilik arkadaş gurubundan birisi intihar eder ve grup sarsılır.

Yeni Dizi:  Pine Gap Dizi Konusu

A Million Little Things Fragmanı

A Million Little Things yabancı dizisinin fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

A Million Little Things Dizi Yorumu

Amerikanın ulusal ABC kanalında başlayan dizinin ilk sezonu 17 bölümden oluşmaktadır. Ben birkaç bölüm izleyebildim. This is us serisinin karamsarlığını anımsattı bana. İlk bölümün içerisinde depresyon, intahar, meme kanser ve ihanet gibi farklı konular toparlanıp verilmiş olsa da ana düşünce ihanet. İlk bölümden aklınızda birçok soru işareti bırakmayı başarıp ikinci bölümü izleme isteğinizi arttırıyor. Kısacası filmin konusunu ilk okuduğunuzda monoton ve sıkıcı bir dizi gibi gelse de ilk bölümü izleyince anlıyorsunuz ki gerçekten izlenmeye değer bir dizi.

Hakkında: Nalan Taktir 147 Articles
Hobi olarak yazmaktan ve dizi/film izlemekten hoşlandığından dolayı dizifilmbulten okuyucularına sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*