The Morning Show Dizi Konusu, Fragmanı ve Yorumu

Jennifer Aniston, Reese Witherspoon’ın oynadığı The Morning Show yabancı dizisi hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

The Morning Show Dizi Konusu

The Morning Show dizi konusu; The Morning Show’un başrollerinde Jennifer Aniston, Reese Witherspoon ve Steve Carell gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizinin aslında daha çok bir komedi şeklinde olması bekleniyordu ancak yayınlanan ilk fragmanda pek de öyle olmadığını gördük. Dram türündeki dizide sabah programlarında çalışan sunucuların ilginç hayatına tanıklık edeceğiz. Financial Times tarafından yapılan habere göre The Morning Show, Apple’ın en yüksek yatırım gerçekleştirdiği orijinal içeriği olmuş. Kadroda birçok önemli yıldız oyuncunun yer alması nedeniyle bütçenin arttığı belirtiliyor. The Morning Show’un yayınlanan ilk fragmanı şu anda birçok izleyicinin beğenisini kazanmayı başardı. Merakla beklenen dizinin Apple TV+ ile birlikte kasım ayında yayınlanması bekleniyor.

Yeni Dizi: The Mandalorian Official Sneak Peek Konusu

The Morning Show Dizi Fragmanı

The Morning Show yabancı dizi fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanı oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyim.

The Morning Show Dizi Yorumu

Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon’un yürütücü yapımcılığını ve başrollerini üstlendiği ismi henüz belli olmayan yapım, bir televizyon programının kamera arkasında yaşananlara odaklanıyor.10 bölümden oluşan dizide, televizyonda günlük sabah programı yapan karakterlerin hayatları konu ediliyor.
Hakkında: Ahmet Cihan 297 Articles
Sinema televizyon bölümü okuyan üniversite öğrenicisi. İzlediği dizi ve filmleri paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*